Dent Metro

Güzelliğinizi geliştirirken doğallığınızı  korumak en büyük amacımız. Mesleki deneyimlerimiz ve eğitimlerimiz ile siz değerli misafirlerimiz  için yeni nesil bir anlayış geliştirerek memnuniyet ve mutluluğunuzu garanti ediyoruz.

Başta sağlığınız olmak üzere güzelliğinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyor ve bu bilinçle sizlere çözümler öneriyoruz.

Anlık değil, kalıcı ve gerçek sonuçları, hastalarımıza sunma hedefimiz, mutlu hastalarımızdan oluşan bir referans havuzu oluşturmamızın en önemli parçasıdır.

Ostim Diş Polikliniği
Ostim Diş Polikliniği

Hasta Memnuniyeti

Hastalarımıza sonuç garantisi sunuyoruz ve sonuç alana kadar hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bir çok hizmetimizde %98’e varan sonuç garantisi veriyor ve hastalarımızı memnun etmek için en iyisi olmaya özen gösteriyoruz.

SEANSLAR VE TAKİP

Size özel, sistemimiz üzerinden hesap oluşturuyor, seanslarını ve gelişmelerini uzmanlarımız tarafından takip ediyoruz.

Misyonumuz

Hijyenik, konforlu ve güvenilir ortamlarda, Bilinçli, kaliteli ve güler yüzlü, Çağdaş, eğitimli ve yeniliğe açık bir ekip, Kişiye özel (her hasta özeldir, Son moda trendlerini ve teknolojilerini takip eden, Gelişen teknolojiden faydalanarak interaktif iletişim sağlayan bir hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Kaliteli ve kalitesini sürekli geliştirerek bölgede lider konumda olan, hastalarına en iyi hizmeti sunmayı kendine hedef seçen, Sektöründe en iyi hizmet veren, Çevreye ve insana önem vererek hizmet eden bir firma olmaktır.