Diş Beyazlatma

Ostim Diş Polikliniği

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma İşlemi Nedir?

Günümüzde diş ve ağız sağlığı açısından pek çok teknolojik gelişme olmuştur. Ve kullanılan yöntem ve teknik anlamında bu günümüz yüz yılı çerçevesinde büyük yol alınmıştır. Diş eksikliğinin gerek ağız sağlığı için gerek ise estetik görünüm dolayısı için he ne kadar önem arz etmektedir. Günlük yaşantımız içinde ne kadar büyük yerinin olduğu bilinmektedir. Diş sağlığı estetik diş hekimliği kapsamında porselen laminala şeklinde uygulanmakta olunan bir işlemdir. Protetik diş işleminde de kaybediliş olan diş veya dişlerin yerine o dişin fonksiyonunu ve estetiğini sağlayan yeni bir başka diş uygulaması yapılmaktadır.

Dent Metro Ostim Diş

İşlem Nasıl Yapılır?

Bu tedavi işlemleri çerçevesinde de dişler üzerinde yapıştırılan mesleki terminolojik olarak simante edilen, sabit kuron ve köprüleri veya takıp çıkarılmakta olan hareketli protezleri içermektedir. Laminalar genellik ile ön dişlerde daha çok uygulanan çok ince porselenleri içeren bir işlemdir. Fiziksel olarak güçlendirilmekte olunan porselenlerin bu sayede de çok ince yapılmaları sağlanmıştır. Diş hekimlerinin uzmanlaşmış bu tedavi süreçlerinde pek çok insan için bu diş işlemleri tedavi anlamında sonuçları olumlu perspektifte gelişmektedir.

Diş Laminası

son dönemler içerisinde de pek çok insan tarafından tercih edilen bu diş tedavisi anlamında birçok birey için dişlerde yeniden iyileştirme ve diş estetiği anlamında da bizler için büyük olanaklar arz eden yöntem ve tekniklerden olmuştur. Bu bakımdan da pek çok insan için ön dişlerde daha çok uygulanan bu lamina yöntemi sayesinde daha beyaz görünümde bir diş taşına sahip olabilirsiniz. Porselen laminalar diş üzerinde çok az veya hiç preparasyon gerektirmeden yapılan işlemlerdendir.

Ankara Diş Polikinliği

Günümüzde de bu porselen kaplama anlamında pek çok kişi tasarından tercih edilmekte ve bu sayede de dişlerde hem daha estetik hem de gülüşlerinizde olan bırakacağınız iz de o orantıda gelişmektedir. Laminalar dişlere az müdahale edilerek hazırlanmakta ve bu bakımdan da dişleriniz zarar görmemektedir. Dişlerin ölçüsü alınarak yapılan bu işlemlerde de pek çok uzman diş hekimleri tarafından gerçekleştirilen bu işlemler ile sizlere bu sayede verimli diş tedavi işlemleri uygulanır. Siz de bu işlemlerden yararlanma durumu içindesiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için sizleri de Dent Metro Ostim Diş Polikliniği‘ne bekliyoruz.

Previous Post
Sedesyon
error: Content is protected !!